top of page

Політика конфіденційності

Компанія Ste`n`food відповідально ставиться до вашої особистої інформації та персональних даних.
1.    Реєструючись на сайті та/або оформлюючи замовлення на сайті stenfood.com Покупець погоджується з умовами, наведеними в Політиці конфіденційності.
2.    Погоджуючись з Політикою конфіденційності, Покупець надає дозвіл власнику інтернет-магазину stenfood.com на збір та обробку свої персональних даних. Тим самим Покупець підтверджує, що ознайомлений з цілями обробки та використання персональних даних.
3.    Особисті дані Покупця використовуються для надання послуги продажу товарів та не передаються третім особам. Особиста інформація може бути використана Інтернет-магазином в маркетингових цілях (вивчення даних про продажі, аналіз відвідуваності сайту, сегментація клієнтів тощо).
4.    Компанія Ste`n`food може отримати від Покупця наступні дані:

  • контактний телефон та/або email;

  • адреса доставки;

  • ПІБ отримувача.

Також під час відвідування веб-сайту stenfood.com деяку інформацію ми можемо отримувати автоматично. Сюди може входити IP-адреса, дані про операційну систему мобільного пристрою або комп’ютера, тип браузеру, тип мобільного пристрою, адресу веб-сайту, з якого було здійснено перехід на наш сайт та сторінки, які ви відвідували. Ця інформація може бути використана для покращення обслуговування, налаштування кращої роботи сайту та надання ефективної технічної підтримки.
5.    Покупець погоджується надати достовірні контактні дані та інформацію про себе реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті stenfood.com.
6.    Покупець має право на зміну або видалення своїх персональних даних. Для цього Покупцеві необхідно повідомити про своє рішення, написавши листа на електронну адресу a@stenfood.com або зателефонувавши за телефоном +380 (97) 474 19 90

bottom of page